Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Повітряних силах прокоментували можливість росії розконсервувати старі літаки А-50

03 березня, 15:13

Російська федерація звичайно може спробувати замінити літаки дальнього радіолокаційного виявлення А-50, щоб замінити ті, які знищили українські військові, проте важливо, в якому стані вони перебувають зараз.

Про це розповідає речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

Нагадаємо, нещодавно британські розвідники припустили, що росія може спробувати повернути до експлуатації раніше законсервовані літаки далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50.

Ігнат прокоментував повідомлення розвідки Британії.

"Відновлення літака – це річ не проста. Питання в тому, в якому стані його законсервували. Якщо там все робоче. Якщо буде команда зверху, не думаю, що будуть дуже довго його відновлювати, знімати зі зберігання і направляти", наголосив речник.

Полковник підкреслив, що можливості літаків А-50 значно зменшені завдяки роботі Повітряних сил ЗСУ.

"Це справді досягнення, якого не було ніколи. Тому що А-50 збили вперше фактично, тоді вдруге таку машину (збили, – ред.) на великій відстані й відтіснили їх далі від лінії бойового зіткнення, що зменшило спроможності А-50 проводити радіолокаційну розвідку, дізнаватися цінну для ворога інформацію щодо планування атак і атак української авіації", – додав Ігнат.

Речник також зауважив, що росія намагатиметься відновити втрати, зокрема, і А-50, як це було і з втраченою тактичною авіацією.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати