Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З військової бази у Латвії підіймали винищувачі для перехоплення літаків рф, які перебували поблизу територіальних вод

03 березня, 14:13

1 березня з військової бази «Лієлварде» в Латвії підіймали винищувачі для перехоплення російських літаків.

Про це повідомили у Військово-повітряних силах Латвії, пише Рубрика.

Вперше з цієї бази підіймали німецькі багатоцільові винищувачі Eurofighter. Вони вирушили перехопити російські військові літаки, які перебували біля латвійської території.

Це не вперше Латвія заявляє, що російські літаки порушують її повітряний простір.Так, 26 лютого 5 німецьких винищувачів Eurofighter направили на авіабазу «Лієлварде» для підтримки посиленого повітряного патрулювання в країнах Балтії найближчими місяцями.

З військової бази підіймали винищувачі для перехоплення літаків рф

Фото: Військово-повітряні сили Латвії

Через роботи на авіабазі «Емарі» в Естонії місія НАТО тимчасово переміщується до Латвії, а з 1 березня німецькі винищувачі Eurofighter були готові до зльоту для охорони неба в регіоні Балтійського моря.

Лише через кілька годин після того, як німецькі Eurofighter перейшли у статус готовності для проведення повітряного патрулювання НАТО, вони вилетіли зустріти два російські військові літаки,що летіли поблизу території НАТО біля узбережжя Латвії над міжнародними водами.

З військової бази підіймали винищувачі для перехоплення літаків рф

Фото: Військово-повітряні сили Латвії

Піднявшись у повітря, німецькі пілоти отримали додаткові дані про свою місію та наблизилися до російських військових літаків, які діяли над Балтійським морем.

Як зазначається, російський екіпаж не використовував план польоту, не підтримував зв'язку з цивільним управлінням повітряним рухом і не використовував транспондер для ідентифікації себе. Після того, як німецькі пілоти провели візуальну ідентифікацію та підтвердили тип літака, вони супроводжували російські літаки та повернулися на авіабазу.

З військової бази підіймали винищувачі для перехоплення літаків рф

 

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати