Генштаб: війська рф атакували на одинадцяти напрямках, найактивніше біля Покровська

Минулої доби, 3 червня, російські загарбники найактивніше атакували на Покровському напрямку: там наші захисники зупинили 55 ворожих атак. Також окупанти не знижують тиску на Курському та Новопавлівському напрямках. Загалом на фронті відбулося 178 боєзіткнень.
Про це пише Рубрика з посиланням на зведення Генштабу ЗСУ.
Найгарячіші напрямки:
- На Покровському напрямку наші захисники зупинили п'ятдесят п'ять атак агресора в районах Нової Полтавки, Покровська, Котлярівки, Новоукраїнки, Андріївки, Новооленівки, Звірового, Малинівки, Єлизаветівки, Мирного, Лисівки, Удачного, Новосергіївки та в бік Миролюбівки й Новомиколаївки.
- На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили тридцять два ворожі штурми в районах Федорівки, Костянтинополя, Рівнополя, Вільного Поля, Запоріжжя та в бік Зеленого Поля, Новополя, Шевченка, Комара і Багатиря.
Успіхи українських військових
За минулу добу авіація, ракетні війська та артилерія Сил оборони уразили:
- два пункти управління безпілотними літальними апаратами,
- вісім артилерійських засобів,
- дев'ять районів зосередження особового складу, озброєння й військової техніки противника,
- один ворожий склад боєприпасів.
Загалом, минулої доби втрати російських загарбників склали 1020 осіб.
Також українські воїни знешкодили:
- три танки,
- сім бойових броньованих машин,
- 88 артилерійських систем,
- 176 безпілотних літальних апаратів оперативно-тактичного рівня,
- 123 одиниці автомобільної техніки,
- дві одиниці спеціальної техніки,
- одну важку вогнеметну систему окупантів.
Атаки російської армії
"Вчора противник завдав по позиціях українських підрозділів та населених пунктах трьох ракетних і 77 авіаційних ударів, застосував чотири ракети й 101 керовану бомбу. Крім цього, здійснив 6111 обстрілів, з них 90 – із реактивних систем залпового вогню, та залучив для ураження 3669 дронів-камікадзе", зауважили у Генштабі.
Агресор завдавав авіаударів, зокрема, по районах населених пунктів:
- Осоївка, Великий Прикіл Сумської області;
- Коптєве, Попів Яр, Мирноград, Мирне, Сухий Яр, Новомихайлівка, Комар, Федорівка Донецької області;
- Новодарівка, Ольгівське, Гуляйполе, Малі Щербаки, Кам'янське Запорізької області.
Ситуація на інших напрямках фронту
Загалом, протягом минулої доби зафіксовано 178 бойових зіткнень.
- На Харківському напрямку відбулося п'ять боєзіткнень у районах Вовчанська, Кам'янки та Вовчанських Хуторів.
- На Куп'янському напрямкузафіксовано чотири атаки окупантів. Сили оборони відбили штурмові дії противника в районах Загризового, Піщаного, Нової Кругляківки та в бік Степової Новоселівки.
- На Лиманському напрямку ворог атакував дев'ятнадцять разів, намагаючись просунутися вперед поблизу Колодязів, Зеленої Долини, Торського та в напрямку Глущенкового, Ольгівки, Середнього, Вовчого Яру, Чернещини, Карпівки, Нового Миру.
- На Сіверському напрямку атакував у бік населеного пункту Григорівка. Загалом минулої доби відбулося три боєзіткнення.
- На Краматорському напрямку Сили оборони відбили шість ворожих штурмів у районі Часового Яру та в бік Білої Гори.
- На Торецькому напрямку ворог здійснив шістнадцять атак у районах Кримського, Русиного Яру, Дружби, Торецька та в бік Яблунівки.
- На Оріхівському напрямку, поблизу Степового та Щербаків, загарбники здійснили п'ять марних атак на позиції наших захисників.
- Минулої доби на Придніпровському напрямку ворог один раз без успіху намагався наблизитися до укріплень наших оборонців.
- Минулої доби на Гуляйпільському напрямку за вчора боєзіткнень не зафіксовано.
- На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань агресора не виявлено.
Сили оборони України продовжують стримувати загарбників на Курському напрямку. Там відбулося двадцять шість боєзіткнень. Ворог завдав 231 артилерійського обстрілу, з них один – із реактивної системи залпового вогню, здійснив сімнадцять авіаційних ударів, скинувши двадцять три керовані авіаційні бомби.