Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Рівному представили реабілітаційний центр для військовослужбовців

05 грудня, 20:47
Фото rivnerada.gov.ua
Сьогодні секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян спільно з керівником проекту RECOVERY, членом Правління Фонду Віктора Пінчука Світланою Гриценко представили сучасний, з усім необхідним обладнанням реабілітаційний центр для рівненських військовослужбовців, створений на базі відділення неврології та нейрореабілітації Комунального підприємства «Міська лікарня №2», повідомляє Рівненська міська рада.
 
«Центр у Рівному став 8-м у національній мережі RECOVERY. Він, так само як і інші центри, щоденно надає допомогу пораненим військовим. Ми дуже раді, що нам вдалося підтримати команду, яка працює в цій лікарні, щоб забезпечити якнайвищу якість послуг для наших військових»,- зазначила керівниця проекту RECOVERY та член Правління Фонду Віктора Пінчука Світлана Гриценко.
 
Створення такого відділення стало можливим завдяки підтримці благодійної організації "Фонд Віктора Пінчука - соціальна ініціатива". Цьому передувало підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Рівненською міською радою та вищезгаданим благодійним фондом.
 
Центр працює усього місяць, проте під наглядом команди фахівців, реабілітацію тут пройшли чимало наших захисників. Залежно від потреб кожного пораненого з ним працюють за індивідуальною програмою.
 
«Ми дякуємо працівникам реабілітаційного центру RECOVERY, які допомагають нашим захисникам повернутися до повноцінного життя. Принагідно, сьогодні відзначив медичних працівників міських закладів охорони здоров'я. Це люди, які щодня рятують життя та здоров’я тисяч рівнян. Щира їм за це подяка!»,- зазначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.
Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати