Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Верховна Рада не піде на зимові канікули – Федір Веніславський

05 грудня, 20:19
Фото з архіву "Дня"

Відпусток та перерв у роботі Верховної Ради України не передбачається до завершення правового режиму воєнного стану.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив народний депутат, член комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВРУ Федір Веніславський.

«З перших днів війни, з 24 лютого, Верховна Рада України ухвалила рішення працювати в режимі одного пленарного засідання. Тобто жодних канікул, жодних відпусток у народних депутатів України немає. Є норми Конституції, які вимагають закривати та відкривати сесію. Якихось відпусток чи перерв, чи канікул в роботі Верховної Ради не передбачається до завершення правового режиму воєнного стану», – наголосив він.

Водночас Федір Веніславський наголосив, що депутати докладуть всіх зусиль, аби до кінця року ухвалити необхідні законодавчі зміни, що стосуються, зокрема, безпеки та оборони, євроінтеграції та боротьби з корупцією.

«До кінця усього року, під час тих пленарних засідань, які будуть скликані за рішенням Голови Верховної Ради України, я думаю, ми докладемо максимум зусиль для того, щоб ті законодавчі зміни, які стосуються вдосконалення законодавства в сфері безпеки та оборони, удосконалення спроможності наших Збройних сил, питання, пов’язані з Євроінтеграцією, та питання, пов’язані з боротьбою з корупцією були максимально швидко та  консолідовано проголосовані», – додав народний депутат.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати