Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

За місяць понад 2100 людей, які проживають у віддалених населених пунктах Черкащини, отримали первинну медичну допомогу від Українського Червоного Хреста

10 травня, 12:19
Фото з фейсбук сторінки Червоний Хрест України

За місяць понад 2100 людей, які проживають у віддалених населених пунктах Черкащини, отримали первинну медичну допомогу від мобільних медичних бригад Українського Червоного Хреста.

Мобільні медичні бригади Українського Червоного Хреста — це виїзні команди медичних працівників, які надають первинну медичну допомогу населенню у найбільш постраждалих регіонах, та у віддалених населених пунктах, де у людей обмежений чи утруднений доступ до медичних послуг. Вони є оперативною допомогою державі у подоланні гуманітарних проблем місцевих громад та підсиленні закладів первинної медичної допомоги.

Одна мобільна медична бригада Українського Червоного Хреста складається з сімейного лікаря, медсестри та водій. Спеціалісти консультують та здійснюють огляд стану здоров’я людей, вимірюють рівень артеріального тиску, цукру та оксигенації крові, призначають схему лікування та безкоштовно видають ліки загальної терапевтичної дії для полегшення стану здоров’я людини. У разі необхідності бригади оперативно транспортують людей до медичних закладів.

У Черкаській області шість мобільних медичних бригад Українського Червоного Хреста регулярно здійснюють виїзди у віддаленні населені пункти Монастирищинської, Звенигородщинської, Драбівської, Чигиринської, Смілянської та Канівської громад.  Лише за один місяць вони надали медичні консультації понад 2100 людям.

Діяльність мобільних медичних бригад Українського Червоного Хреста в Черкаській області реалізується за підтримки Канадського Червоного Хреста. Більше про їх роботу — Черкаська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати