Минулої доби російські війська здійснили майже 130 обстрілів по 42 населених пунктах Сумської області

Внаслідок російських обстрілів території області протягом доби загблих та поранених серед мирних жителів немає, повідомляє Сумська обласна військова адміністрація.
Але, на жаль, маємо втрату - вночі у лікарні помер неповнолітній 2007 р.н., який отримав поранення під час обстрілу РСЗВ 3 червня по м. Суми.
Протягом доби, з ранку 9 червня до ранку 10 червня 2025 року, російські війська здійснили майже 130 обстрілів по 42 населених пунктах у 19 територіальних громадах області.
Найбільше обстрілів зафіксовано у Сумському та Шосткинському районах.
Ворог активно застосовував скидання ВОГ з БпЛА: майже 50 скидань ВОГ з БпЛА.
Також ворог здійснив удари FPV-дронами та БпЛА по території Сумщини.
Пошкоджено та зруйновано об’єкти цивільної інфраструктури:
у Великописарівській громаді пошкоджено легковий автомобіль;
у Дружбівській громаді пошкоджено 2 приватних будинки;
у Глухівській громаді пошкоджено об’єкт цивільної інфраструктури.
За добу місцевими органами влади спільно з підрозділами ДСНС, Національної поліції, громадськими організаціями з прикордонних громад евакуйовано 129 людей.
За добу повітряна тривога в області тривала 16 годин 48 хвилин.