Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Сенат США подолав останню процедуру перед голосуванням пакету з підтримкою України

12 лютого, 09:31
Фото: ukraineunderattack.org

Верхня палата Конгресу США у неділю проголосувала за припинення дебатів та внесення поправок до законопроєкту H.815, який передбачає виділення $95 мільярдів, зокрема, на підтримку України, Ізраїлю й Тайваню.

Голосування відбулося в неділю, передає власний кореспондент Укрінформу.

На підтримку ініціативи висловилися 67 сенаторів, 27 законодавців проголосували проти. Для ухвалення рішення було достатньо 60 голосів «за».

Таким чином, процес ухвалення законопроєкту із зовнішньою підтримкою просувається далі за процедурою. Наступним кроком має стати голосування по суті законопроєкту у вигляді, який він має зараз. Для цього потрібна підтримка щонайменше 51 законодавця. 

Очікується, що голосування з цього питання відбудеться впродовж ближчих днів, оскільки за правилами, має пройти не менше 30 годин після припинення дебатів.

Як повідомлялося, напередодні лідер республіканських переговорів у США, колишній президент Дональд Трамп закликав Конгрес відмовитися від допомоги іншим країнам. У цьому зв’язку він заявив, що Америка не має виділяти підтримку просто так, а натомість вимагати повернення цих коштів у майбутньому.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати