Українська спортсменка Магучіх утретє поспіль виграла Діамантову лігу, а Геращенко посіла третє місце

14 вересня, 16:45

У бельгійському Брюсселі проходить фінальний етап серії змагань Діамантова ліга 2024. 13 вересня у стрибках у висоту виборола перемогу Ярослава Магучіх, а Ірина Геращенко посіла третє місце.

Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм НОК України.

Як зазначили, олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх взяла третій поспіль діамант, подолавши висоту 1.97 мз першої спроби.

До планки на позначці 2,01 метра українка підійшла разом з австралійкою Ніколою Оліслагерс. Тут суперниці постали перед серйозними труднощами. Всі підходи до снаряда для спортсменок виявилися невдалими.

Магучіх

Це означало те, що Магучіх стала першою завдяки тому, що Оліслагерс зуміла стрибнути на 1,97 метра лише з другої спроби.

Друге місце посіла Нікола Оліслагерс з Австралії, яка теж взяла 1.97, але витратила більшу кількість спроб.

Третьою закінчила змагання українка Ірина Геращенко, яка показала результат 1,92 м.

• 6. Лія Апостоловськи (Словенія) – 1,88 м

Варто додати, що впродовж сезону-2024 Ярослава Магучіх здобула перемоги на усіх головних стартах: на чемпіонаті Європи та на Олімпійських іграх. Окрім цього легкоатлетці підкорився світовий рекорд, який тримався 27 років.

"Останньою ціллю у сезоні Ярослави Магучіх був третій поспіль "діамант". І вона здобула його! Українка тріумфувала у Цюриху, ставши єдиною, хто підкорив висоту 1.97 м з першої спроби", додали у НОК.

Не менш вдалий сезон проводить Ірина Геращенко:

• українка стала володаркою бронзових медалей на чемпіонаті Європи у червні та Олімпійських іграх у серпні.

• третя вона й у фіналі Діамантової ліги, ставши однією з трьох спортсменок, хто "взяв" планку на висоті 1.92м.

Магучіх в Instagram-stories прокоментувала свою перемогу.

"Всім дякую за підтримку. Це був неперевершений сезон", написала вона.