Під час минулої шахедної атаки росіян, прикордонники бригади Сталевий кордон успішно приземлили ворожий дрон
![](/sites/default/files/news/15052024/news_20240515_121159_17157643193.jpeg)
Під час минулої шахедної атаки росіян, прикордонники бригади Сталевий кордон успішно приземлили ворожий дрон, який ніс розруху в Україну, повідомляє Державна прикордонна служба України.
Уночі одна з мобільних вогневих груп Держприкордонслужби за допомогою великокаліберного кулемета «Browning M2» знищила ударний БПлА рашистів. Дрон вибухнув у полі, далеко від людських помешкань чи інфраструктурних об’єктів. Вже вдень прикордонники оглянули залишки підбитого шахеда, та за дірками в обшивці ворожого «мопеда», пересвідчилися наскільки влучною була їхня стрільба.
Держприкордонслужба у складі Сил оборони України продовжує захищати українське небо.