Перейти до основного вмісту

Помічнику нардепа оголосили підозру у державній зраді

05 березня, 22:26

Помічник одного з народних депутатів вісім років за гроші передавав ФСБ інформацію про обороноздатність держави.

Про це інформує пресслужба Офісу генпрокурора.

"За даними слідства, підозрюваний з жовтня 2014-го по лютий 2022 року за гроші здійснював збір та передачу співробітникам ФСБ РФ інформації щодо обороноздатності, державної, економічної та інформаційної безпеки України", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що складені ним матеріали стосувалися надання Україні економічної та оборонної допомоги західними партнерами з використанням аналітичних звітів Міністерства оборони, які надавалися на запити народних депутатів.

За даними слідства, за час своєї злочинної діяльності підозрюваний отримав від співробітників ФСБ РФ близько 80 тис. дол.

Помічнику нардепа повідомили про підозру у державній зраді, інформують в ОГП.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати