Резніков заявляє, що рубль перетворюється на звичайний папір
![](/sites/default/files/news/01032022/b97c3a0d9c7d16c63264a915d0c9af7029ed216a_0.jpeg)
Росія через війну проти України зазнала нищівних руйнувань на економічному фронті, до боротьби з ворогом долучилася міжнародна ІТ-спільнота.
Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков у зверненні, повідомляє Укрінформ.
«На економічному фронті Росія вже зазнала нищівних руйнувань. Російська валюта перетворюється на звичайний папір. Є перша заборона на експорт російської нафти. До знищення армії окупантів долучилась міжнародна ІТ-спільнота», - зазначив міністр.
Водночас він проінформував, що в Україну збільшуються поставки зброї та усього необхідного з Європи.
Також Резніков підкреслив, що навіть українські школярі перейшли у наступ на кіберфронті.
24 лютого за вказівкою президента Володимира Путіна Росія розпочала війну із Україною. Російські війська шостий день поспіль обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, ракети поцілюють у житлові будинки. В Україні запровадили воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію.