Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Російська федерація використовує щомісяця проти України до 3500 авіабомб, - Президент України

15 червня, 14:00

Російсько-окупаційні війська бомбардують українців, як Гітлер під час Другої світової війни. Зокрема, щомісяця рф випускає по Україні до 3500 керованих авіаційних бомб.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'юіталійському телеканалу Sky TG24.

"Росія використовує на місяць 3 200-3 500 КАБів – це керовані авіаційні бомби. І це дійсно для нас велика проблема. КАБи вони використовують виключно по цивільному населенню, цивільній інфраструктурі. 

Це також вам дуже важливо, щоб люди розуміли. Коли вони б'ють дронами й ракетами, і вони б'ють і говорять про мілітарні цілі, то насамперед це брехня. Вони використовували тисячі цих КАБів, таких бомб спеціально для того, що люди боялися і люди тікали", наголосив Глава держави.

Як вважає Зеленський, окупаційні війська масовано використовують авіаційні бомби проти цивільних, щоб окуповувати території, як це робив Гітлер під час Другої світової війни.

Президент також зазначив, що операція росіян щодо захоплення Харкова провалилася, українським оборонцям вдалося стабілізували ситуацію.

Окрім того, Зеленський додав, що очікування допомоги від США протягом восьми місяців було складним.

"Хоча тут також люди можуть зрозуміти приблизно, яка сила у російської армії. І зрозуміло, що вісім місяців без цього пакету вони так і не змогли захопити місто, яке вони хотіли захопити. І це була їхня операція… Я дуже задоволений вчорашніми зустрічами й безпосередньо із президентом Байденом, ми проговорювали про терміни постачання тих чи інших, ну і про загальну підтримку", – додав глава держави.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати