Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Україна отримає суттєве фінансування від Республіки Корея на розвиток інноваційних економічних проектів

15 вересня, 13:46

Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко та Посол Кореї в Україні Кім Хьонг Те підписали Угоду стосовно кредитів від Корейського Фонду економічного розвитку і співробітництва (EDCF), повідомляє Урядовий портал. Церемонія підписання відбулася в присутності Президента України Володимира Зеленського та Міністра земельних ресурсів, інфраструктури та транспорту Кореї Хі Рьон Вона.

Відповідно до підписаної Угоди Україна або суб’єкт господарювання - резидент України, що отримав державну гарантію, має право залучити довгострокові кредити під низькі відсотки від Експортно-імпортного банку Кореї через Фонд економічного співробітництва та розвитку (EDCF). На першому етапі такі кредити можуть бути залучені на постачання обладнання. А з 2025 року буде можливість залучати інфраструктурні кредити на відбудову, про що заявив Президент Республіки Корея Юн Сок Йол під час сесії саміту G20 у Нью-Делі, повідомивши про надання Україні 2 млрд дол США на відбудову у вигляді довгострокових кредитів під низькі відсотки через Фонд економічного співробітництва та розвитку (EDCF).

«Ми маємо розвивати власну економіку не чекаючи закінчення війни. Підписана Угода відкриває шлях до отримання довгострокових та дешевих кредитів, які в свою чергу мають сприяти відновленню виробничого потенціалу та створенню нових робочих місць. Ми розраховуємо на активну участь корейського бізнесу у відновленні нашої країни, а також на створення нових технологічних виробництв у стратегічно важливих галузях економіки. Також Україні стане у нагоді корейський досвід для повоєнної відбудови зруйнованої інфраструктури, промислових та цивільних об’єктів», - заявила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Нагадаємо, що проект Угоди було парафовано

 

17 травня 2023 року в рамках конференції «Азійське лідерство».

 

Довідково

Фонд співробітництва в економічному розвитку (EDCF) заснований Урядом Республіки Корея 1 червня 1987 року з метою сприяння економічному співробітництву між Кореєю та країнами, що розвиваються. Фонд надає фінансову підтримку країнам-партнерам для їх промислового розвитку та економічної стабільності.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати