Перейти до основного вмісту

Хорватія оголосила у розшук трьох українців: їх звинувачують у спаленні 35 суден

18 серпня, 12:33

Поліція хорватського регіону Істрія розшукує трьох українців, яких підозрюють у підпалі порту Медулін і знищенні 35 суден.

Про це повідомляє Балканський оглядач у Фейсбуці, пише Рубрика.

Зазначається, що підозрюваними у справі про підпал є 28-річний та двоє 25-річних громадян України.

У поліції поінформували, що під час розслідування було встановлено, що троє громадян України за попередньою змовою прибули з Польщі до Хорватії 14 травня, де припаркували автомобіль у районі Медуліна. Звідти підозрювані попрямували у бік порту.

«Уночі, близько 3:40, поки двоє інших зловмисників були на варті, один із 25-річних хлопців прослизнув через огороджену частину пірсу та попрямував до причалу», – йдеться у заяві поліції.

Після цього підозрюваний кинув пляшку з легкозаймистою рідиною та спричинив пожежу, яка перекинулася на 34 пришвартовані судна, 22 з яких згоріли повністю, а інші – були пошкоджені вогнем, пише Балканський оглядач.

Хорватія оголосила у розшук трьох українців

Власникам яхт, катерів та човнів було завдано матеріальних збитків на суму близько 2 мільйонів євро внаслідок інциденту.

У поліції зауважили, що наразі підозрюваних немає на території Хорватії, однак кримінальну справу проти них спрямовано до відповідної державної прокуратури. Наступним кроком має стати видача міжнародного ордеру на їх арешт.

Delimiter 468x90 ad place

Новини партнерів:

slide 7 to 10 of 8

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати