Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Румунії проведено протимінні тренування в рамках серії міжнародних навчань "Сі Бриз"

18 вересня, 14:22
Фото з фейсбук сторінки ВМС ЗС України

У Румунії проведено протимінні  тренування в рамках серії міжнародних навчань "Сі Бриз", повідомляє ВМС ЗС України.

Протягом цього тижня у місті Констанца, Румунія, проводилися міжнародні тренування з розмінування в рамках серії міжнародних навчань "Сі Бриз 2023". Головним завданням заходу було забезпечення безпеки цивільного судноплавства у Чорному морі.

Метою тренувань було визначено підготовку протимінних сил та засобів ВМС країн-партнерів, планування та  проведення протимінних дій за стандартами НАТО, набуття відповідного рівня взаємосумісності щодо  виконання завдань за призначенням у міжнародному середовищі.

У комплексі тренувань, окрім України, брали участь представники шести країн-партнерів, а саме: США, Румунія, Болгарія, Турецька Республіка, Французька Республіка та  Велика Британія.

У рамках навчань основну увагу було приділено підготовці особового складу до планування та проведення дій або операцій з підводного розмінування, у тому числі із використанням підводних безпілотних систем. Також відпрацьовувався порядок обміну інформацією згідно з протоколами НАТО.

Представники країн, що долучилися до  протимінних тренувань, вважають, що учасники навчання досягли поставленої мети і отримали велий об'єм корисних навичок щодо проведення спільних протимінних дій.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати