Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Українська скаутська організація «Пласт» у столиці Великої Британії відзначила старт нового пластового року

21 вересня, 10:24
Фото з фейсбук сторінки ПЛАСТ Лондон - Plast London

На відкриття пластового року 2023-2024 на Battersea Park Millenium Arena з усіх куточків Лондона і передмістя зібралося понад 300 осіб, завітали також гості з Австралії та України, повідомляє «ПЛАСТ Лондон - Plast London».

«Попри те, що нас щедро покропив дощик (разів зо п’ять), програма відбулася у повному обсязі – прощання з таборовим літом й відзначення його здобутків, тихий аукціон пластових спогадів та фандрайзинг на відновлення пластової оселі «Верховина» у Вейлсі та допомогу одній із українських родин, весела спортивна програма по уладах – від джавелінів й стрибків у висоту й до метання ядра й смуги перешкод, а також пластово-таборові змаги. Батьки теж не залишились осторонь, а сформували команду з волейболу та створили нову групу підтримки – приєднуйтесь і ви.

Усіх годував і трохи навіть одягав наш улюблений Пластприят. Щиро вдячні усім виховникам та референтам уладів за неймовірну роботу.

Відкрили програму хвилиною мовчання на пам’ять всіх пластунів-захисників України, які загинули на війні з росією. Станом на тепер ми втратили 34 пластуни, понад 500 пластунів і пластунок виборюють у лавах ЗСУ незалежність і безпеку нашої країни.

Найбільш урочистим моментом стало заприсяження чотирьох членів станиці – на вірність Богові і Україні – трьох із юнацтва і новацької виховниці. Тричі СКОБ вам!

Варто сказати, що сьогодні було багато нових членів станиці, ми розрослися і це неабиякий виклик, але цей початок точно задав нам високу планку на майбутній пластовий рік.

Цитата дня: Хоча майбутнє здається далеким, насправді воно починається прямо зараз.»

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати