Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Держдеп: Україна має перемогти у війні, а не просто захиститися від агресії

22 лютого, 22:29
Сполучені Штати зосереджені на тому, щоби Україна виграла війну, а не просто захистила себе від російської агресії.

Таку позицію офіційного Вашингтона підтвердила в четвер журналістам перша заступниця помічника держсекретаря США посол Юрі Кім, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Що стосується Сполучених Штатів, мета полягає в тому, щоби дати Україні змогу виграти війну», - наголосила представниця Держдепу.

Вона підкреслила, що це війна, яку почала не Україна, а нав’язав Кремль мирній суверенній державі. За її словами, перемога України відповідає інтересам національної безпеки Америки, націленим на захист правил та принципів миру, встановлених після Другої світової війни.

Кім також висловила переконання, що Конгрес США «ухвалить мудре рішення» щодо продовження масштабної допомоги Україні. В цьому контексті американська дипломатка позитивно оцінила рішення Євросоюзу щодо Українського фонду в багаторічному бюджеті ЄС на 2024-2027 роки у розмірі €50 мільярдів.

Як повідомляв Укрінформ, адміністрація США планує 23 лютого оголосити масштабний пакет санкцій проти Росії, спрямований на придушення військової машини РФ, її ВПК, а також режиму, який переслідує опозицію.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати