Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На Херсонщині за підтримки Нідерландів реалізується проєкт з водопостачання

23 квітня, 14:19
Фото pivdenukraine.com.ua
Завдяки підтримці Нідерландів на Херсонщині реалізовуватимуть проєкт з поліпшення водопостачання. Проєкт “Реконструкція систем водопостачання Херсонщини: негайні заходи та сталі рішення” втілюватимуть у Високопільський, Нововоронцовській, Херсонській та Чорнобаївській громадах, повідомляє Український південь із посиланням на Херсонську ОВА.
 
Етапи та терміни реалізації обговорив з представниками VNG International перший заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій. У межах проєкту буде розроблено бачення інтегрованого управління водними ресурсами Херсонської області, яке враховуватиме збитки, завдані в результаті повномасштабного вторгнення, а також сталі рішення та досвід Нідерландів.
 
На основі розробленого будуть реалізовані пріоритетні інфраструктурні рішення у сфері водопостачання, включаючи відновлення матеріалів та обладнання водоканалів, заходи з поліпшення якості питної води, облаштування сталих джерел живлення водопостачання.
Територіальні громади та водоканали отримають знання та розуміння щодо наявних водних систем, їх сталої експлуатації, управління та обслуговування водопостачанням та водовідведенням в рамках належного управління водними ресурсами.
 
Цей проєкт реалізовуватиметься протягом квітня 2024 року – липня 2025 року. Його вартість – близько 3 млн євро.
Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати