Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Основна частина озброєнь із нового пакета допомоги США розміщена в Німеччині та Польщі, що прискорить її доставку в Україну

23 квітня, 16:19
Фото Генеральний штаб ЗСУ

Більшу частину озброєнь, передбачуваного до відправлення в Україну в межах нового пакета військової допомоги США, було попередньо розміщено в Німеччині та Польщі, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна із посиланням на CNN із посиланням на свої джерела.

"Хоча американські офіційні особи не говорять про це відкрито, джерело в США, знайоме з наданням військової допомоги Україні, сказало, що більшу її частину вже заздалегідь розміщено на складах у Німеччині та Польщі, що, вочевидь, скоротить кількість часу, необхідну для її доставки в Україну", - йдеться в повідомленні на сайті CNN у вівторок.

Повідомляється також, що за словами джерела, артилерійські снаряди будуть одними з перших матеріалів, які будуть доставлені на передову.

Як зазначається, після перетину кордону офіційний Київ прагнутиме доставити озброєння "якомога швидше, але це, як і раніше, буде значною логістичною проблемою, враховуючи величезну кількість задіяних матеріалів".

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати