Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Засновник компанії Spacebit відправить прапор України на Місяць у рамках британської місії

23 серпня, 17:18
Засновник SPACEBIT Павло Танасюк / Twitter

Уродженець України, засновник британської компанії Spacebit Павло Танасюк підтвердив свій намір відправити національний прапор України й детальну мапу країни на Місяць у День Державного прапора України, повідомляє агентство Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє пресслужба Spacebit, заплановану на 2022 рік цю частину британської місячної місії було перенесено на IV квартал 2023 року через підготовчі роботи United Launch Alliance (ULA).

"Відправляючи прапор і мапу України на Місяць, я хочу вшанувати незламний дух моєї рідної землі. Ця місія, як прапор - символ віри українського народу у своє майбутнє, попри зовнішні виклики", - сказав Павло Танасюк.

Місію відклали у зв'язку з ретельною підготовкою ULA, що підкреслює зобов'язання до успіху та безпеки цього завдання. Співпрацюючи з провідними компаніями в галузі - Astrobotic для доставки на Місяць і ULA для запуску, зазначена місія впевнено прямує до її реалізації.

Пластину, де розташовані прапор і мапа України, виробив один із заводів "Укроборонпром" у Києві. Пластина зроблена з алюмінію, вкрита золотом.

Spacebit - британська приватна компанія, що розробляє технології космічної робототехніки для місячних і планетарних місій. Компанію заснував 2014 року українець Павло Танасюк.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати