Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Скільки може заробляти вчитель фізики в Києві?

25 грудня, 16:33

У контексті популярності технічних спеціальностей потреба в учителях та репетиторах фізики зростає. Проте їх зарплата у державних навчальних закладах залишається нижче середньої в цілому по Україні (близько 12 000 грн). Чи є можливості для додаткового заробітку? Так, звичайно! Особливо в умовах війни варто скористатися можливістю навчати дітей онлайн. Також можна готувати їх до вступу на технічні спеціальності онлайн та офлайн. Завдання репетитора полягає в тому, щоб підтягнути слабкі місця, узагальнити знання із фізики, які дитина отримала в школі. Інколи звертаються учні 7-10 класів по допомогу до репетитора, щоб підвищити успішність з фізики. Цей предмет багатьом дається досить важко. Причина і в якості освіти вчителів фізики, і у тому, що не всі школи мають обладнання для проведення дійсно цікавих, інтерактивних уроків.

 

buki.com.ua
Підготовлено за підтримки маркетплейсу Букі: https://buki.com.ua/tutors/fizyka/kyyiv/

Інші професії для вчителя фізики З фізикою пов'язано дуже багато професій в найрізноманітніших сферах діяльності людини. Фахівці зі знанням фізики необхідні в галузях: медицина; енергетика; електроніка. Проте саме репетиторство під час війни є одним із найдоступніших способів підвищення доходу для вчителя фізики. Ніякого особливого обладнання, окрім комп’ютера, ноутбука чи смартфона та Інтернету, не потрібно. І звичайно, необхідне бажання працювати з дітьми, терпіння, тактовність. Рівень заробітної плати репетитора в Україні Середня заробітна плата репетитора у різних містах: Київ – 200/550 грн за урок. Львів – 200/450 грн за урок. Івано-Франківськ – 200/400 грн за урок. Одеса – 200/400 грн за урок. Фізика є важливим екзаменом на більшість технічних спеціальностей, попит на які лиш росте з часом. Абітурієнтам не вистачає знань, які вони отримують у школі. Потрібне більш глибоке вивчення, систематизація, навички проходження тестування. Усе це дає репетитор. Бути репетитором може не лише людина, яка має педагогічну освіту. Проте вона є перевагою. Якщо навіть ви її не маєте, просувайте себе, рекламуйте та отримуйте джерело додаткового доходу! Можете спитати знайомих та друзів, які мають підлітків, чи не потрібна їм професійна допомога у покращенні результатів навчання з фізики. Дуже важливо правильно обрати канал пошуку учнів. Популярні способи: соціальні мережі; спеціальні сайти; власний блог.

 

buki.com.ua
Підготовлено за підтримки маркетплейсу Букі: https://buki.com.ua/ru/tutors/fizyka/kiev/

Як стати онлайн-репетитором, до якого завжди будуть іти учні? Подбайте про приміщення, веб-камеру, гарнітуру, швидкий Інтернет. У кімнаті має бути тихо. Використовуйте соціальні мережі та спеціальне програмне забезпечення для зв’язку. Zoom, Google Meet є найбільш відомими. Учневі має бути достатньо комфортно, тоді він не піде. Школяр має відчувати, що йому справді хочуть допомогти. Наберіться терпіння, якщо все одно будуть потрібні додаткові пояснення, але не робіть завдання за учня. Ідеально, якщо до багатьох речей, розуміння формул та законів фізики він із часом прийде самостійно. Вам залишиться лише направити та підказати. Тільки коли у вас буде досвід та багато учнів, зможете поступово підвищувати ціну на свої послуги. Новачкам варто орієнтуватися на початковий та середній прайс у своєму місті. Багато хто перетворює репетиторство із додаткового джерела доходу на основний. Але якщо вам комфортно в колективі, його можна розглядати лише як підробіток. А більшу частину дня ви будете проводити в школі. Звичайно, коли там є очне навчання. Успіхів вам у викладанні фізики! Допоможіть осягнути підліткам цю цікаву, але складну науку.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати