Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Зеленський запропонує BP прирівняти корупцію до державної зради

27 серпня, 21:50
Фото ОП

Президент Володимир Зеленський пообіцяв ініціювати перед парламентом прирівняти корупцію до державної зради під час дії режиму воєнного стану.

Про це він сказав в інтерв’ю Наталії Мосійчук, повідомляє Укрінформ.

«Законодавцю України будуть запропоновані мої пропозиції щодо прирівняння корупції до державної зради на воєнний час», - зазначив Зеленський.

На його думку, така ініціатива буде дуже серйозним інструментом, щоб ніхто і не думав про корупційні дії. При цьому він додав, що «це не розстріл, це не сталінізм», а якщо є докази, людина має бути за ґратами.

Президент розповів, що проєкт такого рішення Верховна Рада може отримати найближчого тижня.

Глава держави підкреслив, що якщо йдеться про корупцію або її ризики, то це не тільки про внутрішнє - а це має «відголосок» і ззовні.

Водночас він зауважив що у нього немає багато часу, аби приділяти деталям боротьби з корупцією. Зеленський додав, що він не може «боротися з бруківкою кожного міста», а звертає увагу на фундаментальні рішення.

Як повідомлялося, Національне агентство з питань запобігання корупції має намір на початку вересня запустити роботу спеціального порталу, куди викривачі зможуть анонімно повідомляти про факти корупції.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати