Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

ВМС Литви передали комплекти радіолокаційного обладнання Україні

27 вересня, 17:44
Фото kam.lt

Військово-морські сили Збройних сил Литви передали комплекти радіолокаційного обладнання Військово-Морським Силам України, повідомляє АрміяInform із посиланням на Міністерство оборони Литви.

Зазначається, що комплекти радіолокаційного обладнання призначені для забезпечення морського спостереження та розвитку здатності розуміти морське середовище. Це обладнання було відправлено з урахуванням потреб і запитів українських Військово-Морських Сил.

«Ця підтримка посилить можливості морського спостереження України та допоможе краще зрозуміти ситуацію на морі. Для зруйнованої війною України ці радіолокаційні установки будуть важливими як для захисту її територіальних вод, так і для забезпечення безпеки її громадян», – зауважив міністр національної оборони Арвідас Анушаускас.

Окрім постійно переданої військової техніки та техніки, Литва також активно навчає українських воїнів, забезпечує лікування та реабілітацію українців, організовує експертні консультації, виділяє кошти міжнародних фондів на підтримку України.

Крім того, у Міністерстві оборони повідомили, що Литва вже склала довгостроковий план підтримки.

«На 2024-2026 роки запланований пакет військової підтримки України на суму у 200 млн євро», — йдеться у повідомленні.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати