Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Беркутівці у соціальних мережах вишукують "екстримістів"

24 січня, 09:51

У соціальній мережі ВКонтакті у анонімному профілі співробітника Беркуту розміщуно активістів Євромайдану: їхні фотографії, контактна інформація тощо.

Під кожним підписом йдеться: "Пропагує екстремізм, закликає до насильства і іншим протиправним діям. Увага! На даній фотографії - екстреміст і активний учасник державного перевороту! При виявленні - негайно повідомте в управління міліції! Нагорода гарантується!"

Пропонуємо переглянути скріншот:

Нагадаємо, 10 грудня 2013 року у Міжнародний день прав людини 562 письменників, митців, правозахисників з усього світу звернулися до ООН з вимогою захистити цифрові права людини. Серед підписантів - 5 нобелівських лауреатів, зокрема Орхан Памук (Orhan Pamuk), Ельфріде Єлінек (Elfriede Jelinek) та Гюнтер Грасс (Günter Grass). Україну представили Оксана Забужко та Мирослав Маринович.

У листопаді на третьому комітеті Генеральної асамблеї ООН була одноголосно прийнята Резолюція ООН «Право на недоторканність особистого життя в цифрове століття»  Проект резолюції було винесено на розгляд наприкінці жовтня Німеччиною та Бразилією після скандалу з використанням у шпигунських цілях диппредставництв США й Австралії, про що з посиланням на інформацію, надану екс-співробітником АНБ Едвардом Сноуденом, повідомила газета Sуdney Morning Herald. Раніше оприлюднена ЗМІ інформація Сноудена стала причиною напруженості у відносинах США з Німеччиною, Францією, Іспанією, Бразилією, Мексикою та іншими державами.

«Генеральна асамблея підтверджує, що ті ж права, які людина має в офлайновому середовищі, мають також захищатися і в онлайновому середовищі, особливо право на недоторканність особистого життя», - йдеться в повідомленні.

 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати