Перейти до основного вмісту

Кількість загиблих внаслідок терактів у Пакистані зросла до 61, поранених - понад 260

24 червня, 12:52

Кількість загиблих в результаті двох вибухів у північно-західному місті Парачінар збільшилася до 45, і загальна кількість загиблих від трьох окремих нападів в Пакистані зросла до 61.

Про це повідомляє Associated Press.

Представник місцевої влади в Парачінара підтвердив кількість загиблих, сказавши, що мешканці, які готувалися до святкування кінця Рамадану, тепер перебувають в жалобі.

Лікар місцевого госпіталю повідомив, що на лікуванні знаходиться 261 поранений, причому 62 особи перебувають перераховані в критичному стані.

Ще 16 людей загинули в п'ятницю під час теракту біля офісу начальника поліції у південно-західному місті Кветта.

Теракти сталися за кілька днів до мусульманського свята Ейд-аль-Фітр, яке завершує священний місяць Рамадан.

Поки що невідомо, хто стояв за нападами, але в минулому за аналогічні вибухи брали на себе відповідальність сунітські бойові групи.




  
  

  
  

  

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати