На Волині зайнята лише третина "ковідних" ліжок
Як повідомила Волинська ОДА на своєму сайті, завантаженість ліжок, відведених для лікування хворих на covid-19, становить 30,1 %. Ліжок підготовлено 1547, у лікарнях перебуває 359 пацієнтів зі встановленим діагнозом covid-19, ще 106 пацієнтів перебувають тут в очікуванні діагнозу.
В інфекційному госпіталі Волинської обласної клінічної лікарні – 77 хворих коронавірусом, троє - з підозрою на це захворювання, ліжок тут 177. У Волинській обласній інфекційній лікарні зі 167 ліжок 65 зайнято хворими з ковідом, 16 - з підозрою на нього. І подібна картина в усіх медичних закладах області, які призначені для коронавірусних пацієнтів. У Ковелі - 106 ліжок, 16 хворих, семеро з підозрою. В Любомлі - 80 ліжок, 11 хворих на коронавірус, двоє з підозрою.У Ківерцях - 95 ліжок, 10 хворих, шестеро з підозрою.У Волинському обласному територіальному медичному об’єднанні «Захисту материнства і дитинства» - 39 ліжок, хворих нема, лише восьмеро з підозрою.У Луцькому клінічному пологовому будинку, де для ковідних пацієнтів з великим скандалом забрали цілий акушерський корпус, 36 ліжок і троє хворих. У Ратнівській центральній райлікарні - 100 ліжок, дев’ятеро хворих, один з підозрою.
У чеканні, коли ж поступлять пацієнти, вільні ліжка у лікарнях, звісно, не віддають для пацієнтів з іншими захворюваннями, тільки чекають ковідних.
Наталія МАЛІМОН, «День», Луцьк