Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Перехід української армії на стандарти НАТО стане пріоритетом нового формату відносин України з Альянсом

26 жовтня, 09:21
Фото: mil.gov.ua

Під час спілкування із журналістами за підсумками візиту до штаб-квартири НАТО у Брюсселі, Андрій Загороднюк наголосив, що першим пріоритетом нового формату відносин з Альянсом стане перехід української армії на натівські стандарти.

За словами керівника вітчизняного оборонного відомства, є домовленість про те, щоби прописати план досягнення сумісності з конкретними строками виконання. Водночас ці терміни наразі ще не узгоджені, передає прес-служба Міністерства оборони України на офіційному сайті.

" Ми змінюємо структуру Генштабу, переглядається функціонал, переглядаються самі органи. Паралельно триває розробка нових вітчизняних Статутів на базі STANAG. Буде дорожня карта, план, після виконання якого ми зможемо говорити, що досягли повної оперативної сумісності з Альянсом" , — сказав Андрій Загороднюк.

Другим пріоритетом Міністр назвав систему управління військовою кар’єрою та управління персоналом.

" Також — професійна військова освіта і підготовка, в тому числі сержантсько-старшинського складу" , — додав він.

"Наше завдання — підсилювати наші спроможності, точніше, їх будувати. Цим ми і займаємось. Це наша стратегія, це наш флот і берегова оборона, підготовка військ, нарощування спроможностей" , — сказав керівник вітчизняного оборонного відомства Андрій Загороднюк.

Нагадаємо, Україна домовилася про новий формат співпраці з НАТО.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати