Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Сьогодні в Києві відбудеться вечір спогадів про Віктора Глушкова

04 жовтня, 11:26

4 жовтня київський Будинок вчених теж візьме участь в урочистостях, присвячених 90-річчю видатного українського вченого, піонера інформатики і кібернетики, засновника унікального Інституту кібернетики, творця індустрії інформаційних технологій в Україні, академіка Віктора Михайловича Глушкова (1923-1982).

У цей день відбудеться спільне засідання Клубу Амосова (або Клубу академіків, як його ще називають) при Будинку вчених (керівник член-корр.НАНУ Малиновський Б.М.) і семінару " Проблеми становлення і розвитку інформаційного суспільства" (керівник канд. фіз.-мат. наук Глушкова В.В.).

На засіданні з спогадами і доповідями виступлять, як маститі вчені - акад. НАНУ, заст. директора Інституту кібернетики ім.В.М.Глушкова Палагін А.В., член-кор. Малиновський Б.М. та інші, так і молоді вчені - Андрій Самарський к.ф.н. заст. зав. каф. філософії Національного університету біоресурсів і природокористування, Христина Москаленко - редактор Antivirus.ua, Віталій Міняйло - магістрант ФСП НТУУ "КПІ" та Тетяна Мацьоху - студентка НУБіП, які цікавляться історією вітчизняних інформаційних технологій.

Перед початком засідання охочі зможуть ознайомитись та придбати літературу, видану до 90-річчя і присвячену пам'яті В.М.Глушкова. Початок засідання – о 16.00.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати