У китайській провінції Хубей, що стала епіцентром коронавірусу, відновлюють авіасполучення

У китайській провінції Хубей відновлюють авіасполучення після двох місяців обмежень для запобігання поширенню коронавірусу.
Про це повідомляє Xinhua, інформує hromadske.
З 28 березня Служба цивільної авіації Китаю у провінції Хубей відновила усі пасажирські та вантажні рейси за внутрішніми маршрутами. Досі залишається закритим лише міжнародний аеропорт в місті Ухань.
25 березня в Хубеї також скасували обмеження на виїзд у всіх районах, крім Уханя. Усі контрольно-пропускні пункти на виїздах зі швидкісних автомагістралей, автомагістралі національного і провінційного рівня були знову відкриті протягом двох днів.
Місто Ухань, в якому проживає 11 мільйонів людей, закрили на карантин 23 січня. Саме у цьому місті вперше зафіксували хворобу. В Ухані припинили роботу вокзали, аеропорт, громадський транспорт та громадські заклади.
Нещодавно там повідомили, що частково знімуть карантин.
Так, 28 березня в Ухані відновили діяльність метро. З 9 ліній метро в місті запустили 6. На кожній станції пасажирам будуть міряти температуру тепловізором.