Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Луцьку відбувся вечір пам'яті загиблого бійця батальйону “Айдар” Рустама Хамраєва

06 січня, 09:08

“Пам'ятай про мене, сину!” – таку записку разом зі своєю майданівською каскою залишив Алішеру тато Рустам, відправляючись на схід України боронити її територіальну цілісність. Він одним із перших у Луцьку відправився і на Майдан, у зону так званої АТО поїхав добровольцем. Загинув 17 червня неподалік міста Металіст у Луганській області. Посмертно нагороджений Президентом України орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Вечір пам'яті Рустама Хамраєва провів у Луцьку благодійний фонд “Рідна Волинь”, голова фонду Дмитро Глазунов виріс з Рустамом в одному луцькому дворі. Цей вечір став першим у великому проекті фонду під назвою “Честь маю!” Глазунов каже, що з Рустамом вони ровесники, разом грали у футбол та теніс, та й навіть дітьми крадькома бігали разом курити... Ще одним їхнім соратником по хлопчачих справах був і “кіборг” з Донецького аеропорту на псевдо “Караван”, який днями повернувся звідти у відпустку. Цикл вечорів має назву “Честь маю!” не тільки тому, що сам Дмитро Глазунов є офіцером запасу Служби безпеки (він також очолює громадське об'єднання “Волинська обласна лікарняна каса”), планується вшанувати, віддати честь багатьом відомим людям Волині, тим, котрі вписали і свою сторінку в її історію.

На вечорі пам'яті Хамраєва були присутні голова Волинської ОДА Володимир Гунчик та луцький міський голова Микола Романюк, люди, які знали Рустама, його рідні і бойові побратими. Хвилюючий вечір спогадів завершився пісенною композицією “Соловейко, що не повернувся” у виконанні солістки Волинської філармонії Ірини Котлицької.

Наталія МАЛІМОН, “День”, Луцьк.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати