Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

У Львові вийде книжка про Скрябіна

06 травня, 11:36

Готує видання до друку «Видавництво Старого Лева», і це, як зазначено на обкладинці, – «мамина книжка», бо в ній – спогади про лідера гурту «Скрябін» Андрія Кузьменка його мами – пані Олі.

Згідно з повідомленням на сайті «Лева», книжка «Моя дорога птаха»  не має багато сторінок – сорок вісім. Замість анотації видавці подають відгук на смерть музиканта Сашка з м. Лубни: «Кузьма був справжнім українцем, патріотом своєї держави. Він не боявся казати те, що думав. Він був реально крутим і класним. Сумно, що його вже немає з нами. Це та людина, яка могла зробити світ кращим».  

Фото «Видавництва Старого Лева»

Нагадаємо, що Андрій Вікторович Кузьменко народився 17 серпня 1968 року на Львівщині – у Самборі. Трагічно загинув 2 лютого 2015 року в автокатастрофі  на Дніпропетровщині, повертаючись із концерту у Кривому Розі. Поспішав на літак. Позашляховик Кузьми не розминувся з молоковозом. Від отриманих травм співак помер на місці.

Прощалися зі 46-річним музикантом у Львові – домовина була виставлена у Храмі Преображення Господнього. Поховали на Брюховицькому цвинтарі, що неподалік Львова. І близенько до батьків.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати