Перейти до основного вмісту

Ув'язнення громадян ФРН у Туреччині стало причиною жорсткого курсу Берліна щодо Анкари, - Меркель

29 серпня, 15:16
Фото Reuters

Після того, як у Туреччині опинилися під вартою багато німецьких громадян, ФРН  була змушена вдатися до переходу до жорсткішого курсу в відносинах з Анкарою. Про це на щорічній великій прес-конференції глави уряду в Берліні заявила канцлерка Німеччини Анґела Меркель, передає Deutsche-Welle.

За словами Меркель, вона особисто воліла б мати кращі відносини між Берліном та Анкарою. Утім, таке покращення, на її думку, неможливе без звільнення низки німців у країні з-під варти. "Наша вимога - щоб звільнили цілу низку людей", - цитує Меркель інформагенція Reuters. На її думку, затримання та арешт низки громадян ФРН були невиправданими. Так само передумовою для нормалізації двосторонніх відносин є "дотримання принципів правової держави" в Туреччині, додала канцлерка.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Ґабріель заявив, що Туреччина не стане членом Європейського союзу, доки нею керує Реджеп Таїп Ердоган.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати