Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

З 1 вересня стартує прийом заявок на національний відбір Євробачення-2017

26 липня, 15:11
Фото з відкритих джерел

Телеканал UΛ:Перший разом із СТБ розпочинають підготовку до другого спільного національного відбору на Євробачення. Прийом заявок від гуртів і вокалістів, які хочуть представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі в травні 2017 року, стартує 1 вересня.

"Ми повністю задоволені співпрацею з телеканалом СТБ і прагнемо продовжувати її, – коментує генеральний директор Національної телекомпанії України Зураб Аласанія. – Високий професіоналізм колег, їхній величезний досвід у розважальних форматах вивели Національний відбір на якісно інший рівень. Завдяки новому підходу у відборі взяли участь команди, які раніше критично ставилися до Євробачення. Співпраця UΛ:Перший та СТБ привела Україну до неймовірної перемоги на Євробаченні-2016 – це безцінний внесок і тепер вже величезна відповідальність за майбутній національний відбір і проведення конкурсу на території нашої країни".

За словами керівника національного відбору Наталії Франчук, цього року вибір представника від України стане ще масштабнішим, а кількість прямих ефірів у лютому 2017 року може збільшитися.

Вже з 1 вересня музичні гурти та сольні виконавці у віці від 16 років зможуть завантажити заявку з відео на сайті http://eurovision.stb.ua/.

Згідно з правилами, пісня для участі у національному відборі повинна бути оригінальною і ніде не звучати повністю або частково до зазначеної дати. У жовтні-листопаді команда національного відбору проїде найбільшими містами України (Харків, Запоріжжя, Львів, Дніпро, Одеса, Київ), де Костянтин Меладзе особисто прослухає всіх, хто подасть заявки на участь. Розклад кастингів з'явиться пізніше на сайті www.stb.ua.

Прямі ефіри національного відбору пройдуть в лютому 2017 року паралельно на телеканалах UΛ:Перший і СТБ. Переможець представить Україну на 62-му Пісенному конкурсі Євробачення саме з тією композицією, яка принесе йому перемогу у фіналі нацвідбору.

Місто, в якому відбудеться Євробачення-2017, буде оголошене вже 1 серпня у прямому ефірі телеканалу UΛ:Перший. Зараз тривають інспекції міст-фіналістів – Києва, Дніпра й Одеси – за участю представників Європейської мовної спілки, Організаційного комітету й Національної телекомпанії України.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати