Минулої доби на Донеччині від обстрілів рф є загиблий та п’ятеро поранених

Протягом 27 лютого російські окупанти обстріляли житлові квартали Донеччини не менше 11 разів, вбивши та поранивши таким чином цивільних жителів регіону, повідомляє Вільне радіо.
Поліція Донеччини протягом 27 лютого зафіксувала 11 атак цивільних кварталів регіону російськими окупантами. Для обстрілів застосовувалися пілотована авіація, ракетне озброєння, реактивна і ствольна артилерія. Під вогнем були місто Гірник, селища Гостре, Курахівка, Очеретине й Щербинівка, села Клебан-Бик, Острівське, Предтечине та Рубіжне.
Від цих атак загинула одна цивільна людина, поранень зазнали ще п’ятеро. Всі вони — жертви обстрілу Гірника, який окупанти здійснили напередодні за допомогою ствольної артилерії. Також у регіоні постраждала цивільна інфраструктура регіону:
- на Острівське окупанти скинули дві 250-кілограмові авіабомби, зруйнувавши зерносховища;
- у Гірнику від артобстрілу постраждали приватні авто та оселя;
- Клебан Бик атакували російські армійці за допомогою реактивної артилерії, там постраждали 11 приватних осель.
Окрім цього, після опівночі був атакований Покровськ. Руйнувань зазнали університет, школа, десять багатоквартирних і чотири приватних будинки, пошта, дві адмінбудівлі, будинок культури й теплотраса. Інформації про постраждалих наразі немає.
Загалом протягом 27 лютого постраждав 21 цивільний об’єкт: 14 житлових будинків, два зерносховища, господарські приміщення й автомобілі.
Додатково в Донецькій ОВА повідомили про атаки загарбників на Желанне, Новоселівку Першу, Красногорівку, Костянтинівку та Серебрянку. Оскільки інформацію про ці обстріли повідомили зранку 28 лютого, їх могли фіксувати після опівночі.
У пресслужбі Генерального штабу ЗСУ повідомили, що протягом 27 лютого оборонці Авдіївського напрямку відбили 25 російських штурмів біля Бердичів, Орлівки, Тоненького, Первомайського та Невельського.
11 атак біля Іванівського, Кліщіївки та Андріївки відбили ЗСУ на Бахмутському напрямку.
Також українські військові відбили ще 29 атак біля Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та західніше Побєди, ще 4 — під Вугледаром, Старомайорським та Урожайним. Ці бойові зіткнення відбулися на Новопавлівському напрямку.
На Лиманському напрямку загарбники атакували українські війська біля Тернів та Роздолівки, загалом у Генштабі повідомили про 11 боїв біля окреслених населених пунктів.