Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Гірники державної Добропільської шахти третій день протестують та не видобувають вугілля

28 вересня, 18:56
Фото: з відкритих джерел

Працівники шахти “Алмазна” у місті Добропілля з вечора 26 вересня перестали видобувати вугілля. Вони спускаються під землю, однак виконують лише другорядні роботи. Все через борги по зарплаті — гірникам заплатили лише частину суми за минулий місяць, повідомляє Вільне радіо.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

За його даними, борг перед працівниками держпідприємства “Добропіллявугілля – видобуток” сягнув майже 180 млн грн.

“З вечора 26 вересня, гірники шахти “Алмазна” ДП “Добропіллявугілля – видобуток” спускаються в шахту, виконують другорядні роботи, але не видобувають вугілля. Працівники шахти вдалися до такої форми протесту у зв’язку тим, що їм виплатили лише чверть зарплати за серпень”, — написав Михайло Волинець.

Він також повідомив, що загальний зарплатний борг перед працівниками держшахт України нині становить 631 млн грн. А видобуток вугілля на шахтах  знизився на 18% порівняно з минулим, 2022 роком. При цьому за 8 місяців цього року Україна експортувала 514 тис. тонн вугілля.

Журналісти Вільного радіо намагалися отримати коментар щодо протесту шахтарів у представників ДП “Добропіллявугілля – видобуток”. За номером, який вказаний на офіційному сайті, нам повідомили що все керівництво знаходиться у Києві, тож надати інформацію зараз ніхто не може. Представниця держпідприємства додала, що керівництво повернеться найближчого понеділка.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати