Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Mariupol Reborn відкриває простір для майбутніх архітекторів

28 вересня, 19:48

Маріупольська міська рада та проєкт «Mariupol Reborn» запускають новий навчальний простір у Львові спільно з Харківською школою архітектури (ХША). Платформа стратегічного та архітектурного моделювання «Mariupol Reborn» стане однією з баз для підготовки майбутніх архітекторів та урбаністів за провідною освітньою програмою ХША.


Співпраця буде побудована на щотижневих заходах школи з лекторіями, майстер-класами, воркшопами і конференціями щодо просторового розвитку міст та питань повоєнного відновлення. Плани закріпили у Меморандумі.


«Відродження Маріуполя – це не про відновлення інфраструктури або візуальну модель. В першу чергу, це про повернення людей до міста. Відповідь на це питання ми шукаємо разом з містянами та партнерами. Головна цінність Маріуполя – це люди. І саме для них ми формуємо план відродження міста. На цьому шляху шукаємо кращі практики та кращих експертів як в Україні, так і поза її межами. Але Маріуполь не тільки бере експертизу. Він готовий її віддавати навіть в цих складних умовах. Підписання меморандуму з Харківською школою архітектури – це саме про готовність ділитись та віддавати. На базі нашої платформи Mariupol Reborn у Львові, молоді архітектори будуть вчитися новим підходам та переймати найкращі світові практики. Деякі їхні ідеї ляжуть в основу відродження Маріуполя», – мер Маріуполя Вадим Бойченко.


В майбутньому ХША та студенти школи зможуть долучитися до розробки стратегії відродження Маріуполя.
 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати