Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Мінінфраструктури: Пілотний проект «Укрпошта. Аптека» розширюється ще на шість прифронтових областей

29 лютого, 21:46

Відтепер «Укрпошта. Аптека» охоплює не лише Донеччину, а й Сумщину, Запоріжжя, Миколаївщину, Харківщину, Херсонщину та Чернігівщину, повідомляє Урядовий портал.

Національний поштовий оператор отримав ліцензії на роздрібну й електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами та почав доставляти перші замовлення.

Головна мета проекту «Укрпошта. Аптека» — надати доступ до ліків у населених пунктах, де аптеки зруйновані внаслідок війни, а також — до медикаментів за доступними цінами, яких може не бути в найближчій аптеці або якщо вони там коштують вище ніж за програмою «Доступні ліки».

Щоб придбати лікарські засоби, необхідно зателефонувати до контакт-центру за номером 0 800 300 545 та слідувати підказкам у голосовому меню. Сформоване замовлення буде надіслано клієнту до найближчого відділення за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна і наразі займає до трьох днів між обласними центрами (без урахування дня відправлення). Термін зберігання замовлення у відділенні — 7 календарних днів.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати