Перейти до основного вмісту

На Львівщині прикордонники познайомили молодь зі своєю професією

30 травня, 16:40
Фото dpsu.gov.ua

На Львівщині прикордонники познайомили молодь зі своєю професією, адже військово-патріотичне виховання є невід’ємною частиною діяльності нашого відомства, повідомляє Державна прикордонна служба України.

Днями в гості до військових завітали учні Червоноградської гімназії ім. родини Луговських, аби більше дізнатися про їх професію та на власні очі побачити, як навчають чотирилапих охоронців кордону.

Чотирилапі помічники прикордонників з першої хвилини справили найбільше враження на дітлахів, які з цікавістю спостерігали за заняттям кінологів. Усі мали змогу досхочу погратися з чотирилапими друзями та охоче фотографувалися на згадку.

Юні патріоти мали змогу повчитися стріляти в інтерактивному тирі та показали досить непогані результати.

Також гімназисти відвідали прикордонний музей, де їх ознайомили з історією та діяльністю навчального центру. А на згадку про візит подарували прикордонникам тематичну картину.

В свою чергу прикордонники пригостили дітей свіжовипеченими булочками з власної пекарні.

Залишали територію центру усі з хорошими емоціями та з посмішками на обличчях і дякували прикордонникам за теплий прийом.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати