Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Сумоїсти Бахмутської та Слов’янської громад вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи у Греції

31 травня, 15:23
Фото: Управління фізичної культури та спорту ДонОВА

На міжнародних змаганнях у Греції у складі української збірної виступали представники Бахмутської та Слов’янської громад. За результатами змагань спортсмени принесли до національної скарбнички 11 нагород — 6 золотих, 4 бронзових та срібну медалі, повідомляє Вільне радіо із посиланням на Управління фізичної культури та спорту ДонОВА. 

Чемпіонат Європи з сумо проходив з 24 по 26 травня у грецькому місті Лутракі. На змаганнях зібралися 260 спортсменів із 16 країн світу. Сумоїсти змагалися у дорослих та молодих вікових групах — від 21 до 23 років.

У складі української збірної на чемпіонаті виступили сумоїсти з Бахмутської та Слов’янської громад — Олександр Вересюк, Єлизавета Моренко, Кирило Шарапов, Софія Рудковська та Михайло Шаповалов. 

Зокрема, Вересюк став чемпіоном Європи в абсолютній ваговій категорії серед дорослих та в складі чоловічої команди України. Також спортсмен посів третє місце у ваговій категорії понад 115 кг.

Сумоїстка Єлизавета Моренко здобула “бронзу” серед жінок у ваговій категорії понад 80 кілограмів та командну золоту медаль. Серед молоді до 23 років вона виборола “золото” у категорії +80 кілограмів та у складі української збірної. Крім того, дівчина отримала бронзову медаль в абсолютній ваговій категорії.

Ще одну “бронзу” до національної скарбнички приніс Кирило Шарапов серед молоді до 21 року. Юнак виборов звання чемпіона Європи у ваговій категорії 70 кілограмів. 

Також срібну нагороду також виборола представниця Бахмутської та Слов’янської громад Софія Рудковська. За неї вона змагалася у ваговій категорії 73 кілограмів серед молоді до 23 років. 

Окрім цього, у категорії понад 115 кілограмів Михайло Шаповалов зміг посісти сьоме місце. 

Відомо, що сумоїсти Бахмутської та Слов’янської громад є вихованцями тренерів Олега Реви, Костянтина Статівкіна та Віталія Жданова.

У загальнокомандному заліку чемпіонату Європи збірна України з сумо посіла перше місце у всіх вікових групах: 

  • серед молоді до 21 року — 23 медалі (8 золотих, 7 срібних, 8 бронзових);
  • серед молоді до 23 років – 24 медалі (12 золотих, 6 срібних, 6 бронзових);
  • серед дорослих – 23 нагороди (12 золотих, 4 срібні, 7 бронзових).

Усього змагання у грецькому Лутракі принесли до національної скарбнички 70 медалей. 

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати