Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

На окрузі Корнацького керівники окружкому "терміново захворіли"

29 жовтня, 18:51

Кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка по 132-му виборчому округу Аркадій Корнацький просить ЦВК терміново замінити склад окружкому, оскільки той не здатний встановити результати виборів.

Як повідомили в прес-службі Корнацького, усе керівництво окружкому відмовилося від виконання обов’язків «за станом здоров'я».

«Даний склад окружкому не здатний встановити результати виборів, його треба терміново змінити. Усе керівництво терміново захворіло», -  зазначили у штабі кандидата.

Після майже тридобового затягування з підрахунком голосів відмовився від роботи начебто за станом здоров'я увесь керівний склад комісії – голова, його заступник та секретар. При цьому, за даними ГМ «Опора», голова комісії Віктор Зосімов у середу вранці намагався винести з окружкому печатку. Але його затримали, після чого йому терміново знадобилася допомога лікарів.

Згідно з даними ЦВК, наразі на окрузі пораховані 88,58% голосів – лідирує Корнацький з перевагою у 257 голосів. За інформацією його штабу, вибори виграв саме Корнацький, набравши 21411 голосів, випередивши на 272 голоси свого головного опонента - самовисуванця Василя Капацину (21139 голосів). У штабі кандидата, який посідає друге місце, обнародують інформацію з точністю до навпаки – кажуть, що виграв Капацина і вимагають перерахунку голосів на 10 дільницях.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати