Перейти до основного вмісту

Афіша

03 серпня, 16:19
ФОТО З САЙТА ANIKODOLIDZE.COM.UA

КОНЦЕРТ ТИЖНЯ

«Подяка Канчелі» — 11 серпня, CARIBBEAN CLUB (Київ)

Українська співачка з грузинським корінням Аніко Долідзе (на фото), яка поєдную джазову і народну манеру виконання, підготувала програму Gratitude to Kancheli, що присвячена дню народження видатного маестро сучасності Гії Канчелі, якому 10 серпня виповниться 81 рік. На концерті виконуватимуться твори композитора, які були написані для театру і кіно. Гія Канчелі — видатний грузинський композитор-симфоніст, музику якого виконують по всьому світу найвідоміші диригенти й оркестри. Широкому колу слухачів Гія Олександрович більше відомий як автор музики до фільмів Георгія Данелії «Міміно», «Не горюй!», а театралам — за постановками Роберта Стуруа «Ханума» та «Кавказьке крейдяне коло». На сьогодні у творчому доробку маестро музика до понад ста фільмам та вистав. У концерті лунатимуть пісні з фільмів — «Діти моря» (режисер Н. Піпінашвілі), «Білі камені» (режисери Р. Чархалашвілі й Б. Цуладзе),  «Міміно» (режисер Г. Данелія), «Ведмежий поцілунок» (режисер С. Бодров), «Твій син, Земля» (режисер Р. Чхеїдзе), «Диваки» (режисер Е. Шенгелая), а також вистав — «Роль для починаючої актриси», «Ханума» і «Кавказьке крейдяне коло» (режисер Р. Стуруа). Разом із Аніко Долідзе виступатимуть: Родіон Іванов (клавішні), Сергій Сидоренко (труба, флюгельгорн, гітара, звукові ефекти), Ігор Закус (бас) і Роман Яковчук (барабани). Аранжування до усіх пісень зробив відомий український джазовий піаніст і композитор Р. Іванов.


ВИСТАВКА ТИЖНЯ

«Revival. Ukraine. Відродження» — Музей історії Києва\


ІЛЮСТРАЦІЮ НАДАНО ОРГАНІЗАТОРАМИ ВЕРНІСАЖУ

Художник Алла Преображенська-Ронікер присвятила свої роботи «новому диханню» і відродженню нашої країни. Цю виставку живопису можна назвати медитаціями мисткині, яка  не втрачає надію на магічні функції мистецтва. Недавнє і дуже давнє минуле поєднується в багатошаровій поверхні картин, що вкрита густою фарбою та алхімією енергії майстрині. Художниця має своє бачення і власний почерк, який можна назвати «сучасним імпресіонізмом», що відтворений у картинах дуже щиро... Виставку можна побачити до 17 серпня.


ФІЛЬМ ТИЖНЯ

«Маргарита» — на екранах України


ФОТО З САЙТА KINOAFISHA.UA

Дія французько-бельгійсько-чеської стрічки режисера Ксав’є Джаннолі перенесе глядачів у Париж 1920-х. Ексцентрична багачка Маргарита Дюмон обожнює класику і її хобі — оперний спів. Вона проводить благодійні вечори у своєму маєтку, але коли починає співати, то вуха у слухачів в’януть від фальшивих звуків. Заняття вокалом із педагогом їй не допомагають. Жінка не розуміє, що співає жахливо (бо себе не чує), а правду про її завивання-вокалізи ніхто з близького оточення не говорить. Коли Маргарита вирішує виступити на головній оперній сцені Парижа, її чоловік розуміє, що це стане провалом і крахом ілюзій для дружини... Головну роль у фільмі зіграла знаменита французька актриса Катрін Фро (за створення образу Маргарити отримала престижну премію «Сезар»). До речі, реальним прототипом мадам Дюмон була американка Флоренс Фостер Дженкінс, яка в 1950-х прославилася завдяки активній гастрольній діяльності, записам платівок і... фальшивому співу, хоч це не завадило їй виступити в легендарному «Карнегі-Холі»... Українську версію про Флоренс на сцені Національного театру ім. І. Франка поставив Анатолій Хостікоєв, а головну роль потрясаюче виконує Наталія Сумська. Вистава називається «Незрівнянна», і її можна побачити вже 6 вересня, коли в Києві розпочнеться новий театральний сезон.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати