Перейти до основного вмісту
На сайті проводяться технічні роботи. Вибачте за незручності.

Найсолодший День

19 жовтня, 19:32

Гастрономічні свята — «фішка» США. Ось і цього разу йтиметься про американський «Найсолодший День», також відомий як День солодощів.

Це свято, хоч і присвячено смаколикам, проте має благородну мету — благочинність на користь сиріт, бідняків та усіх хто у скруті.

Заснував Найсолодший День 1922 року Герберт Кінгстон, працівник кондитерської фабрики у місті Клівленд. Він давно був відомий у місті як філантроп, тож до нього радо приєдналася група містян, які разом організували роздачу невеличких подарунків та солодощів усім нужденним. До благочинників також приєдналися й зірки — кінозірка Анна Пеннінгтон подарувала солодкі подарунки двом тисячам клівлендських хлопчиків-розповсюджувачів газет, а акторка Теда Бара роздала 10 тисяч коробок цукерок пацієнтам клівлендської лікарні.

З тих пір географія і масштаби свята тільки збільшуються. Спочатку День солодощів відзначали у центральних та західних штатах, тепер дух благочинства поширився і на Північний Схід США.

Окрім благочинного, свято набуло ще й романтичного сенсу і відзначається у третю суботу жовтня на рівні із Днем св. Валентина.

Delimiter 468x90 ad place

Підписуйтесь на свіжі новини:

Газета "День"
читати