Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Трагедія у Кемерово: Реакція соцмереж

За останніми даними у результаті пожежі в ТРЦ "Зимова вишня" загинуло 64 людини
27 березня, 2018 - 19:58
ФОТО REUTERS

У неділю, 25 березня, в російських ЗМІ почала з'являтися інформація про пожежу в торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерово. Спочатку повідомлялося про чотирьох загиблих, проте потім дані почали відрізнятися. Зокрема російський Центр медицини катастроф заявив, що дітей, які втратили свідомість, помилково визнали померлими, а в результаті пожежі на той момент нібито ніхто не загинув.

За останніми ж даними у результаті пожежі в ТРЦ "Зимова вишня" в російському Кемерово загинуло 64 людини. Зниклими безвісти вважаються близько 60 людей, зокрема 41 дитина.

Класична політика замовчування внутрішніх проблем російською владою цього разу не спрацювала - про трагедію в Кемерово дізнався весь світ.

Читайте реакцію соцмереж щодо пожежі торговому центрі "Зимова вишня" в Кемерово у матеріалі «Дня».

«Люди в Кемерові не вірять державі, не вірять словам і цифрам»

«Люди в Кемерові не вірять державі, не вірять словам і цифрам. Чиновники не вірять людям. Іноземне слово «піаритися» чи не перше, що говорить начальник, опинившись перед живою людиною, ураженим неймовірним людським горем. У чиновницьку голову приходить визубрена фраза: «Вони піаряться».

Про це говориться в статті російського видання www.republic.ru

Зокрема видання приводить цитату переобраного губернатора Кемеровської області Амана Тулєєва, який звертаючись до Путіна назвав мітинг в Кємєрово "опозиційною силою", яка "спекулює на людській біді". Видання також зазначає, що "Державні ЗМІ не реагують на трагедію, поки їм не скажуть".

«День»
Рубрика: