Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Гроші на АТО збирають... побаченнями

За перший день отримали 70 лотів і зібрали ставок на 12 тисяч гривень
31 липня, 2014 - 12:33

З початку тижня у соцальних мережах стартував добродійний аукціон побачень «АТО закінчиться і я тебе поцілую». Його метою є зібрати кошти на допомогу військовим — на тепловизор Pulsar Quantum HD38S для батальйону спеціального призначення «Азов».

Для участі в аукціоні як лот, необхідно відправити фото і телефон організаторам. Ставки можна робити до 15.00 11 серпня в альбомі з фотографіями лотів на сторінці аукціону в соціальній мережі. Організатори закликають поставитися максимально серйозно до акції, брати участь лише повнолітнім, а на побаченнях платити за себе самостійно.

Один із організаторів добродійного аукціону Катерина ЦІСАРЕНКО розповідає :

— Аукціон побачень — це ініціатива кількох осіб. Уже в його назві ми хотіли показати, що колись ця війна скінчиться, стане легко, ми всі одне одного розцілуємо у щічки і нарешті будемо щасливими.

Торік ми проводили два добродійні аукціони, тож у нас вже є досвід цього. Наприклад, один з організаторів — Олена Черньонок, для якої торік ми за допомогою аукціону побачень збирали кошти на операцію.

Люди набагато охочіше жертвують на інтерактив. Насправді, усі ці люди і так постійно переказують кошти, допомагають, волонтерять. Але ми всі вже так втомилися від негативу, від того, що постійно важко, весь час думаємо про те, що відбувається на Сході України — хочеться приємних емоцій. А за допомогою такого елементу розваги людям вже трохи цікавіше робити те, чим вони постійно займаються. Навіть коли учасники роблять ставки, перебивають одне одного — це вносить інтригу, розважає.

Буквально за перший день у нас з’явилося 70 лотів, а учасники зробили ставок на 12 тисяч гривень. Я гадаю, що у нас буде близько 150—200 лотів. Якщо кожен лот купити за стартову ціну у 100 гривень, то зберемо 15—20 тисяч гривень. Отже, ми розраховуємо, що зберемо більше, ніж потрібно, на тепловізор, і купимо ще щось необхідне для батальйону.

У нас вже багато планів на майбутнє. Ми вже зараз намагаємося залучити знаменитостей для участі у вигляді лотів. Я гадаю, що це буде не останній аукціон. Наступний хочемо провести на початку грудня і збирати на потреби, які будуть на той час, — можливо, ліки, можливо, на реабілітацію людей, можливо, на щось ще.

Катерина ЖЕМЧУЖНИКОВА, «День»
Газета: 
Рубрика: