Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

«Молоде покоління хоче говорити про цінності»

Дні «Дня» у Львові — уже відсьогодні
28 травня, 2013 - 11:55

Уже сьогодні головний редактор «Дня» візьме участь у програмі на телеканалі ЗІК, подивитися яку глядачі зможуть найближчим часом, але основні заходи все ж чекають на львів’ян у середу, 29 травня (частково ми вже писали про це у № 87-88 від 24 травня). Цього дня о 14.00 у головному корпусі Національного університету «Львівська політехніка» головний редактор «Дня» Лариса Івшина відкриє виставку світлин «День-2012». Після відкриття Фотовиставки відбудеться дискусія «Як здійснити українську мрію?», яку модеруватиме директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» Ірина Ключковська, а участь в обговоренні братимуть студенти «Львівської політехніки» та інших університетів Львова і навіть Донецька (останні — заочно завдяки Інтернету). Цікаво, що обговорення триватиме в контексті питань, порушених у «Бронебійній публіцистиці», виданій «Днем» минулого року. Традиційно під час заходів редакція представить для відвідувачів виставки та «Бронебійну публіцистику» й інші книжки із серії «Бібліотека газети «День», які можна буде придбати. Нагадаємо, виставка відбуватиметься у фойє Головного корпусу НУ «Львівська політехніка» за адресою: вул. С. Бандери, 12. Вхід вільний — із 9.00 до 17.00

А вже 30 травня відбудеться ще одна дискусія за участю Лариси Івшиної — на базі Дискусійного клубу на факультеті журналістики ЛНУ ім. Івана Франка. Її тему сформульовано так: «Дефолт чи новий етап української журналістики?» «Рік тому в розмові з Євгеном Сверстюком я почула, що ми живемо в епоху «девальвації слова». Тепер ми говоримо про «дефолт української журналістики». Зауважте, використовуючи терміни зі сфери економіки. Чи слово справді стало товаром? За який можна поторгуватися, купити, перепродати? Я дивлюсь на світ відкритими очима й чудово розумію, що українська журналістика переживає не найкращі часи. Однак вірю, що є острівки, де живе Справжня Журналістика. Коли почула про ситуацію на телеканалі «ТВі», мене огорнув відчай. Вважаю, що сучасний медіа-ринок потребує аналізу, а розмова про «цінність провідників і проповідників цінностей» (слова М. Мариновича) є необхідною. Особливо для молодого покоління журналістів важливо чути про цінності, формувати свою позицію, тримати орієнтири. Тому вирішила запросити до нас на «Дискусійний клуб» Ларису Івшину на розмову про майбутнє української журналістики», — розповідає координатор проекту «Дискусійний клуб» Олеся Яремчук. Дискусія відбудеться в четвер об 11.00 за адресою: вул. Генерала Чупринки, 49, ауд. 103. Не пропустіть!

«День» також повідомлятиме про перебування Лариси Івшиної у Львові — йтиметься й про спілкування головного редактора «Дня» із засобами масової інформації, й про відвідини Музею «Тюрма на Лонцького», й про названі вище дискусії.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів
Газета: 
Рубрика: