Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Розстріляного в Луганську бізнесмена офіційно названо лідером банди

11 червня, 1997 - 00:00

Як уже повідомляв "День" (№99), у ніч з 6 на 7 червня в Луганську невідомими був розстріляний місцевий бізнесмен Валерій Доброславський. Він сам, а також двоє його друзів загинули, ще чотирьох поранено. Нападники з місця події зникли.

На прес-конференції, що відбулася 9 червня, перший заступник начальника УМВС в Луганській області Володимир Євдокимов заявив, що В. Доброславський був лідером організованого бандитського угруповання. А також додав: "Мені шкода, що на лаві підсудних, коли відбудеться процес над цим бандитським угрупованням, буде відсутній його лідер". Заяву В. Євдокимова можна вважати принципово важливою, адже до моменту загибелі В. Доброславського, який легально очолював фірму "Імперіал-бізнес", представники правоохоронних органів офіційно не звинувачували його в здійсненні злочинів. В. Доброславський, перебуваючи безперешкодно на волі, займався бізнесом, спонсорував видовищні заходи, виступав на місцевому телебаченні, заявляючи про свою підтримку молоді, а також ділився своїми планами на майбутнє.

На прес-конференції було також повідомлено, що до банди В. Доброславського, відомого в Луганську на прізвисько "Доброслав", увіходило майже 50 активних учасників. Є і докази його лідерства.

Що стосується безпосередньо подій у ніч з 6 на 7 червня, то В. Євдокимов ще раз підтвердив: по двох машинах, в яких Доброславський та його друзі їхали вулицею імені Галицького, невідомі стріляли із гранатомета й трьох автоматів Калашникова. На місці злочину знайдено трубу від гранатомета, два автомати і близько 120 автоматних гільз.

Луганськ

Сергій ШТАНЬКО, "День"
Газета: 
Рубрика: