Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Перший — для 116 людей

У столиці відкрили Ресурсний центр підтримки студентів з інвалідністю
15 лютого, 2019 - 11:37
ФОТО МИХАЙЛА МАРКІВА

Його відкрили в навчальному корпусі Університету Грінченка на бульварі І. Шамо, 18/2 за участю дружини Президента України Марини Порошенко та заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, повідомляє kyivcity.gov.ua. «Сьогодні ми відкрили Ресурсний центр на базі Університету Грінченка, де навчаються 116 студентів із інвалідністю, — сказав заступник голови КМДА Валентин Мондриївський. — Місто підготувало фахівців, які будуть здійснювати спеціальну підготовку викладачів до роботи в інтегрованих групах, проводитимуть майстер-класи та тренінги з проблем педагогічної взаємодії зі студентами з інвалідністю. Протягом всього навчання студентів чекає тьюторська та волонтерська підтримка з боку фахівців центру, студентів та викладачів», — підкреслив Валентин Мондриївський.

Ресурсний центр обладнано за кошти, зібрані Благодійним фондом Бориса Грінченка під час проведення Благодійного балу, та за рахунок спеціального фонду університету. За кошти міського бюджету для сприяння особам з інвалідністю було встановлено ліфт та обладнано туалетні кімнати.

Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ