Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Подумайте про мозок!

Із 12 по 18 березня в Україні триває Brain Awareness Week
13 березня, 2018 - 11:49

Кожен третій тиждень березня у світі відбувається Тиждень мозку, або Brain Awareness Week, або просто BAW. Це міжнародна науково-популярна ініціатива, започаткована 1995 року Товариством нейронаук США і американською благодійною фундацією «Дана». Її мета — привернути увагу суспільства до досліджень у галузі нейронаук і вивчення мозку. З моменту заснування кампанія має партнерів у більш ніж 120 країнах.

З 2010 року Тиждень мозку відбувається і в Україні. Цього року він стартував 12 березня у будівлі Київської міської держадміністрації з двох лекцій: «Тривога: біологія VS соціологія» доктора медичних наук Олега Чабана та «Вакцинація і мозок» кандидата медичних наук Федора Лапія. Загалом серед ініціаторів «мозкового» тижня — Інститут фізіології імені О. О. Богомольця НАН України, Українське товариство нейронаук, платформа M-Gate тощо.

У рамках кампанії цього тижня в Києві відбудеться не один десяток подій у різних локаціях. Це лекції, кінодискусії тощо. На додачу — «Нервові» дні науки у вихідні. Детальну програму можна знайти на сторінці «Тиждень мозку 2018 в Україні» у «Фейсбуці».

Підготувала Марія ПРОКОПЕНКО, «День»
Рубрика: 
Газета: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments