Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

Розширюємо дружнє розумне коло!

У День читання книжок «Дня» наша книжкова новинка з автографом Лариси Івшиної «вирушила» у Слов’янськ
15 березня, 2017 - 16:49
ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»

Читачі «Дня» та підписники наших сторінок у Фейсбуці, напевне, легко пригадають, що 15 березня – не просто майже середина першого весняного місяця. Позаминулого року цього дня народилася чудова ініціатива – ми оголосили День читання книжок «Дня». До цього розумного флешмобу – читання уривка з улюбленого видання (з фото- та відеофіксацією) два роки поспіль залюбки долучалися не лише майже всі працівники редакції, а й десятки наших друзів із різних регіонів і сфер діяльності. Люди цитують важливі фрази наших сучасників і попередників, які і зараз звучать украй актуально.

Сьогодні ж у нас з’явився особливий привід – зовсім скоро, а саме цієї п’ятниці, почнуться Дні «Дня» у Слов’янську, і в Центральній бібліотеці міста уже вирує робота з облаштування експозиції фотовиставки «День»-2016. Редакційний десант (у складі заступника директора з розвитку  Олександра Мельникова та майстра Григорія Худяєва) разом із чудовими співробітниками книгозбірні на чолі з Ларисою Мамедовою роблять усе, щоб слов’янці побачили у правильному світлі і порядку фотомоніторинг життя країни за минулий рік.

Головний редактор «Дня» Лариса Івшина не могла не відзначити увагу, теплоту і старанність наших партнерів, тож саме в Центральну бібліотеку Слов’янська до пані Лариси Магомедової вирушить ексклюзивний примірник минулорічної новинки «Дня» «Сестра моя, Софія…» з дарчим підписом і автографом Лариси Олексіївни.

Між іншим, виконані вони особливою ручкою – котру Євген Марчук надав нашому головному редакторові у користування «для особливих випадків», адже сам її отримав під час аудієнції в подарунок від Папи Римського Івана Павла ІІ. Крім того, теплі слова супроводжуються унікальним особистим «штампом» Лариси Олексіївни! Сподіваємось, у бібліотеці оцінять цю «фішку».

Головний редактор «Дня» цілком слушно написала у себе у Фейсбуці, нагадавши про наш флешмоб: «На продовження розмов про нову еліту, якісну альтернативу... Просто, розумне суспільство. Хіба воно можливе без осмисленого читання?» Друзі, побільше читайте! Читайте книжки «Дня» не тільки сьогодні, а й щодня. Нашої Бібліотеки вам точно вистачить на цілий рік! Щоб переконатися, заходьте в наш інтернет-магазин https://day.kyiv.ua/uk/library.

І, звичайно, продовжуйте ділитися з нами уривками з улюблених книжок. Флешмоб триває!

Підготувала Ольга ХАРЧЕНКО, «День». ФОТО РУСЛАНА КАНЮКИ / «День»
Рубрика: 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Loading...
comments powered by HyperComments